Venkovní i vnitřní parapety, žaluzie a příslušenství


Venkovní parapety

 

Dodáváme a montujeme venkovní tažené hliníkové parapety od firmy Paramont v barvě bílé, hnědé, bronzové a stříbrné eloxované. V případě potřeby lze po dohodě objednat i jiné barvy, k dispozici je celá škála RAL.

 

Tyto venkovní tažené hliníkové parapety snesou veškeré nároky kladené na tento výrobek. Jako výchozí surovina pro výrobu je použita slitina AlMgSi5. Po protlačení základního materiálu přes formu je surová parapetní deska zchlazena a ošetřena buď eloxováním nebo vypalovaným lakem.Takto upravený parapet je pak připraven na ty nejtvrdší povětrnostní podmínky.

 

Pro dokonalé "zapadnutí" do fasády stavby se používá celá řada krytek, spojek a upevňovacích prvků. Povrch je proti mechanickému poškození opatřen plastovou folií.

 

 

Vnitřní parapety

 

Dodáváme a montujeme vnitřní parapety od firmy Studio Amos CZ.

 

Pro výrobu PVC parapetů se používají výhradně nerecyklované komponenty. Jako výchozí surovina se používá materiál pro výrobu okenních profilů. Povrch je potažen dekorativní CPL laminátovou folií. Parapetní desky se vyznačují oproti celé řadě svých "konkurentů" vysoce kvalitním zpracováním a stabilitou. Pouze za dodržení těchto základních předpokladů se dají dodržet vysoké nároky na mechanické vlastnosti touto technologií vyráběných parapetů. V jiném případě může vlivem umístění parapetu docházet ke změně mechanických vlastností materiálu a výrobku. Vnitřní parapety spojují rozmanitost barevných dekorů, vhodných pro jakýkoli styl bytového zařízení, se stabilní a odolnou konstrukcí, která navíc nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Díky obsáhlé škále šířek od 100 do 650 mm lze vyhovět téměř jakékoli stavební situaci. Pro zakončení parapetu v interiéru se využívají umělohmotné PVC krytky. Povrch je proti mechanickému poškození opatřen plastovou folií.

 

Vlastnosti a přednosti:

- výrobní šířky od 100 do 650 mm, pohledová výška 40 mm, tloušťka 20 mm

- maximální jednolitá délka pro zabudování 3 m

- tepelná odolnost -30°C až +60°C

- odolné proti působení horka, vhodné pro trvalé zatížení teplotou do +60°C

- velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti

- nesnadno hořlavý materiál

- povrchová vrstva odolná proti poškrábání a otěru-vzdorná

- povrchová vrstva odolná slunečnímu a tepelnému záření, tvarově stálé

- odolné proti působení vlhkosti, odpuzují vodu

- nevyžadují údržbu, jsou odolné proti většině čistících prostředků pro domácnost

- recyklovatelné - po demontáži je možno znovu zhodnotit

 

Možnost výběru barvy a dekoru: bílá, 4 dekory dřeva a 3 dekory světlého mramoru

 

 

Vnitřní horizontální žaluzie

 

Dodáváme a montujeme vnitřní žaluzie od firmy KASKO.

 

Horizontální žaluzie mají v současných interiérech již své nezastupitelné místo. Jsou účinnou ochranou proti slunečnímu záření, které způsobuje ztrátu originální barevnosti bytových doplňků. Váš interiér si tedy uchová svoji krásu po dlouhou dobu. V létě zabraňují přehřátí místnosti a v zimě zamezí zbytečnému úniku tepla. Kdykoliv spolehlivě ochrání vaše soukromí. Lamely horizontálních žaluzií jsou vyrobeny z hliníku, s kvalitní povrchovou úpravou, která zaručuje stálost barev po celou dobu životnosti. Konstrukční řešení se vyznačuje naprostou spolehlivostí funkce a jednoduchostí ovládání. Lamely dodáváme v šíři 25 mm v široké škále barev.

 

 

Sítě proti hmyzu

 

Vhodným doplňkem plastových oken a balkónových dveří je integrovaná ochrana proti hmyzu. Dodáváme sítě proti hmyzu, které jsou odolné povětrnostním vlivům a chrání Váš interiér proti komárům, mouchám i jinému obtížnému hmyzu, a to i při otevřeném okně.

 

Rám sítě je vyroben z hliníkového předepjatého profilu, který zaručuje trvalé vypnutí síťoviny a odolává nepříznivým klimatickým podmínkám. Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, čímž je zaručena dlouholetá trvanlivost síťoviny.

 

Pevné sítě

Jsou nejčastějším řešením ochrany proti hmyzu. Síť je možno uchytit na rámu plastových oken pomocí nenápadných vytahovací čepů.

 

Dveřní sítě

Ochrana proti hmyzu a komárům v místech dveří je řešena pomocí otevíracích dveřních sítí, které jsou opatřeny samo-zavíracími panty, madly a středovou zpevňující lištou.

 

Sítě proti hmyzu vyrábíme a montujeme z komponentů, které nám dodává firma Building Plastics.


Vytvořit poptávku...
realizace: InGenius